Buradayız
İstanbul - Türkiye
Bize Ulaşın
0 552 399 34 43
Hafta İçi Çalışma
09:00 - 19:00

Promosyon Oto Kokusu

Toptan Oto Kokusu firması olarak promosyon sektöründe ” promosyon oto kokusu ” üretimi hizmeti vermekteyiz.

Promosyon oto kokusu , daha çok şirketler, kurumlar ve küçük işletmeler tarafından tercih edilen bir pazarlama-reklam yöntemidir. Firmanızın logo, adres, slogan, telefon bilgisi gibi bilgilerin baskılı oldugu ve eşsiz kalıcı kokular ile bezenmiş promosyon oto kokularınız bulunduğu her araçta insan koku duyusuna hitap edip dikkat çekerek müşterilerinizde kalıcı iz bırakırken kendinze potansiyel müşteriler de yaratmış olursunuz.

Tasarım ekibimiz sektörünüze en uygun tasarımları dizayn ederken, üretim ekibimiz belirlediğiniz kokuların en uzun süreli kalıcı olması için esans çalışmalarını yürütmektedir.

Türkiye’nin en ucuz oto kokusu bizde sloganı ile üretimlerine devam eden firmamız 1000 adet promosyon oto kokusunu en uygun fiyat gibi şuana kadar Türkiye’de hiç bir firmanın uygulamadığı bir lansman fiyatı ile satışa sunmaktadır.

Üretici olmanın verdiği avantajı fiyatlarına yansıtan firmamızın üretim merkezinde aylık 10 milyon adet promosyon oto kokusu üretimi gerçekleşmektedir.

Türkiye ve dünyanın çeşitli ülkelerinde 1000’den fazla şirketin promosyon oto kokusu ihtiyaçlarını karşılayan firmamızın referanslarına bakmak için tıklayınız.